Офіцери Університету склали іспит із англійської мови Pearson Online Placement Test

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності пройшла друга сесія складання іспиту для визначення рівня володіння англійською мовою (Pearson Online Placement Test).
Участь взяли 4-ро офіцерів нашого Університету.
Цей тест розроблений фахівцями британського видавництва Пірсон, що відповідає Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти (CEFR).
Сертифікат про складання Pearson Online Placement Test визнається МОН України для присвоєння вчених звань доцента та професора.