В університеті відбулися командно-штабні навчання в рамках проекту ОБСЄ

В університеті відбулися командно-штабні навчання в рамках проекту ОБСЄ
На базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності було проведено командно-штабні навчання в рамках проекту ОБСЄ «Посилення спроможності України щодо реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з небезпечними хімічними речовинами».
Метою навчань було відпрацювання взаємодії всіх органів державної влади та оперативно-рятувальних підрозділів міста та області у разі виникнення надзвичайної ситуації пов’язаної з викидом небезпечних хімічних речовин. Під час проведення командно-штабних навчань було змодельовано та відпрацьовано порядок залучення відповідних органів управління в умовах виникнення НС. Працівники та здобувачі вищої освіти Університету мали змогу набути фахових знань з організації та порядку ліквідації надзвичайних ситуацій різних рівнів та видів. Використання такого формату та методики навчань дає змогу в подальшому відпрацьовувати механізми міжвідомчого реагування на різноманітні інциденти.

Більше фото тут: