В університеті відбувся реквієм до Дня Пам’яті Героїв Небесної сотні

В університеті відбувся реквієм до Дня Пам’яті Героїв Небесної сотні
Сьогодні в День Гідності і Свободи відділ виховної, соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення спільно з Радою курсантського та студентського самоврядування провели поминальну панахиду, присвячену сьомій річниці Революції Гідності.
Вшановуючи пам'ять Героїв Майдану, словами пісень та віршів курсанти говорили про неоціненний подвиг "Небесної сотні". Ми завжди пам’ятатимемо Героїв Небесної Сотні, героїв-добровольців, які прямо йшли на фронт і віддали життя заради України і її свободи, ставши справжнім взірцем для наступних поколінь.
Весь особовий склад Львівського державного університету безпеки життєдіяльності мали можливість прийти до церкви Покрови Пресвятої Богородиці, що розташована на території Університету, щоб помолитися та вшанувати пам’ять тих, хто загинув на Майдані під час Революції Гідності.