Інноваційний підхід до спілкування

Інноваційний підхід до спілкування
Зважаючи на виклики сьогодення, в тому числі період пандемії COVID-19 Львівський державний університет безпеки життєдіяльності у співпраці із Чорноморським національним університетом ім. Петра Могили, Українським католицьким університетом, Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького провели студентський круглий стіл у он-лайн форматі на тему: «Етичні виклики професії «Соціальна робота» в умовах трансформаційних процесів».
Студенти першого, другого та третього курсів  Львівського державного  університету безпеки життєдіяльності спеціальності «Соціальна робота» взяли активну  участь  в  обговорені проблем щодо сучасних викликів соціальної роботи в Україні та світі, а також розглянули етичні питання, пов’язані зі зміною ціннісних орієнтирів та діджиталізації суспільства.
Слід зазначити, що кафедрою гуманітарних дисциплін та соціальної роботи започатковано інноваційний підхід спілкування студентів спеціальності «Соціальна робота» в он-лайн режимі. Такий формат діалогу – це поштовх до розвитку та підтримки, соціального партнерства, успішної комунікації, обміну досвідом.
Висловлюємо щиру подякую нашим партнерам й сподіваємось на подальші зустрічі он-лайн та оф-лайн!