Лабораторії

В 2020 році відкрито тренінговий центр рятувальних робіт, завдяки сучасному оснащенню тут є можливість здійснювати відпрацювання низки практичних навичок, зокрема: здійснювати відпрацювання процесу деблокування потерпілого з автомобіля-трансформера на базі шасі Тойота Авенсіс із використанням сучасного обладнання та надання йому першої домедичної допомоги.

Також в треніговому центрі створено можливість вивчати елементи активної та пасивної безпеки на базі тренажера (Мерседес Бенц), імітацію спрацювання подушок безпеки.

В 2013 році кафедрою закінчено створення лабораторії пожежної та аварійно-рятувальної техніки. Вона оснащена новітніми взірцями пожежно-рятувального обладнання, тут знаходяться натурні взірці протипожежних засобів та агрегатів пожежних автомобілів. Для візуалізації інформації в лабораторії встановлено мультимедійний проектор, що дозволяє здійснювати демонстрацію принципу та імітації роботи пожежно-рятувального обладнання та устаткування з використанням інтерактивних навчальних систем.

У серпні 2011 року кафедрою закінчено створення лабораторії будови та експлуатації автомобільного транспорту, котра оснащена натурними взірцями вузлів та агрегатів сучасної автомобільної техніки та універсальними стендами. Для відтворення інформації та виконання інтерактивних лабораторних робіт передбачені інтерактивна дошка та мультимедійний проектор.

У грудні 2010 року кафедрою закінчено створення сучасного мультимедійного лекційного залу, в якому використовуються новітні освітні технології, зокрема інтерактивний планшет Smart Sympodium та передбачена можливість безпровідного доступу до мережі Internet.

В грудні 2008 року кафедрою створена лабораторія транспортної безпеки. Вона оснащена найсучаснішим комп'ютерним, мультимедійним та інтерактивним обладнанням з відповідним програмним забезпеченням. Зокрема, тут обладнано шість робочих місць з сучасними комп'ютерами типу «ноутбук» та доступом до мережі Internet, встановлено інтерактивну дошку Panasonic Elite Panaboard, мультимедійний проектор "Epson", телевізор Panasonic Viera, сучасний персональний комп'ютер для викладача з усіма необхідними периферійними пристроями, інтерактивна діалогова система тестування Smart Senteo.