Лабораторії

Для належної організації освітнього процесу на кафедрі функціонують сучасні лабораторії та комп’ютерні класи, які обладнано комп’ютерною технікою, інтерактивними дошками, мультимедійного технікою та іншою периферійною технікою.

В процесі підготовки майбутніх фахівців з кібербезпеки, кафедрою забезпечується викладання профільних дисциплін на базі центру інтелектуального моделювання безпечного майбутнього (ауд. 331-334), який обладнаний чотирма надсучасними комп’ютерними аудиторіями укомплектованими комп’ютерною технікою (Intel core TM i5), інтерактивними дошками, засобами візуалізації тощо. На базі центру забезпечується вивчення курсів "Алгоритми та методи програмування", "Захист інформації в комп'ютерних мережах", "Етичний хакінг", "Web-програмування" та інших профільних дисциплін.

2020 році матеріально-технічна база університету, у тому числі і кафедри поповнилась комплексом лабораторій інформаційних систем і технологій у галузі цифрової безпеки (ауд. 301-304). До комплексу входять 4 нові та сучасні лабораторії, технічне оснащення яких дозволяє на високому рівні здійснювати навчання як у контактній, так і у дистанційній формі. Зокрема лабораторія соціальних комунікацій та інформаційної діяльності (ауд.301) націлена на розвиток у здобувачів освіти соціальних навичок та комунікативних здібностей за рахунок проведення тренінгів, командної роботи та презентації власних проєктів. Лабораторія проектування та забезпечення безпеки інформаційних систем (ауд.302) призначена для формування у майбутніх фахівців навиків щодо проектування та розробки Веб-застосунків із визначеним рівнем безпеки від несанкціонованих проникнень. Лабораторія інформаційних систем та технологій програмування (ауд.303) націлена на формування у майбутніх фахівців з комп’ютерних наук навиків щодо розробки програмного забезпечення, систем підтримки прийняття рішень та інформаційних систем, що дозволяють підвищити ефективність функціонування оперативно-рятувальної служби. Лабораторія цифрових методів обробки та захисту інформації (ауд.304) призначена для формування у майбутніх фахівців основних понять щодо захисту корпоративних мереж та програмних продуктів.

Загалом, комплекс лабораторій обладнано 70-ма робочими місцями із сучасною комп’ютерною технікою (Lenovo V15 IIL Iron Grey 15.6 та ПК на базі процесорів Intel Pentium Gold G5400 CPU 3.70GHz). Усі комп’ютерні класи комплексу обладнані системою віддаленого доступу та керування робочим місцем студента, мультимедійною технікою та іншими технічними засобами навчання, які значно покращують якість та комфорт проведення занять. В лабораторіях проводяться заняття з курсів «Операційні системи», «Комп’ютерні мережі», «Застосування мови Python в кібербезпеці», «Проектування та захист WEB додатків» та інших курсів, що орієнтовані на проектування, розробку та супровід інформаційних систем.