Українські та польські рятувальники обмінюються досвідом у Львові

В Україну прибула група польських пожежників для проходження навчальної практики на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності ДСНС України. Протягом місяця кадети Центральної школи державної пожежної служби  м. Ченстохова  та наші курсанти обмінюватимуться досвідом боротьби з надзвичайними ситуаціями. Навчальні обміни відбуваються в рамках двосторонньої угоди між Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності та Центральною школою державної пожежної служби Польщі в м.Ченстохов.

Під час зустрічі з польськими колегами ректор Львівського вищого навчального закладу ДСНС України Михайло Козяр зазначив: «Поляки завжди підтримувала нас у наших європейських прагненнях. Польща - перша країна, з якою навчальний заклад налагодив тісну співпрацю. Ви стали надійними партнерами та друзями, а подальша наша спільна робота, я впевнений, дасть позитивні результати у підготовці фахівців в галузі безпеки людини».

Програма стажування передбачає ряд практичних занять з організації аварійно-рятувальних робіт під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуації природного та техногенного характеру, ліквідація наслідків ДТП, рятування людей з висот, гасіння пожеж у житлових будівлях тощо. Польські рятувальники гартуватимуть власну свідомість на базі психолого-тренувального центру підготовки пожежних та рятувальних команд, вчитимуться проводити пошуково-рятувальні роботи в гірській місцевості на базі Альпін-парку.

Нагадаємо, що Львівський державний університет безпеки життєдіяльності цілком інтегрований у міжнародні механізми забезпечення безпеки. За останні роки навчальному закладу Державної служби України з надзвичайних ситуацій вдалося налагодити співпрацю з більшістю країн Західної та Східної Європи. Підтвердженням цьому стало нагородження університету «Золотою медаллю за міжнародне співробітництва у сфері освіти і науки» в рамках Міжнародної виставки «Освіта і кар’єра - 2013».

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: