Видавнича діяльність

Науково-методична робота кафедри:

Основна мета навчально-методичної роботи науково-педагогічних працівників кафедри — підготовка висококваліфікованих спеціалістів з високим рівнем знань, які є необхідними в їх подальшій професійній діяльності. Для цього використовуються сучасні методи викладання, серед яких мультимедійні лекції, відповідні комп’ютерні програми та діючі лабораторії.
Колектив кафедри працює над розробкою нових навчальних посібників.

Видано навчальні посібники з грифом МОН:
  • Гуліда Е.М., Дзюба Л.Ф., Ольховий І.М. Прикладна механіка: Підручник/ За ред. Е.М. Гуліди. – Львів: Світ, 2007. – 384 с.
  • Гуліда Е.М., Ольховий І.М., Дзюба Л.Ф. Збірник задач з прикладної механіки. Навчальний посібник/ За ред. Е.М. Гуліди. – Львів: ЛДУ БЖД, 2011. – 328 с.
  • Кузик А.Д., Меньшикова О.В., Чмир О.Ю. Теорія ймовірностей та математична статистика. Навчальний посібник. – Львів: СПОЛОМ, 2012. – 192 с.
  • Кузик А. Д., Карабин О.О., Трусевич О. М. Вища математика. Навчальний посібник. Частина 1. – Львів: ЛДУ БЖД, 2014. – 400 с.
  • Кузик А. Д., Карабин О.О., Трусевич О. М. Вища математика. Навчальний посібник. Частина 2. – Львів: ЛДУ БЖД, 2014. – 200 с.
​Видано навчальні посібники з грифом Вченої Ради ЛДУ безпеки життєдіяльності:
  • Стасюк М.Ф., Карабин О.О., Кусій М.І. Статистичний аналіз. – Львів: ЛДУ БЖД, 2015. – 132 с.
  • Тацій Р.М., Чмир О.Ю., Кусій М.І. Елементи лінійної й векторної алгебри та аналітичної геометрії. – Львів: ЛДУ БЖД, 2017. – 126 с.
  • Тацій Р.М., Стасюк М.Ф., Трусевич О.М. Інтегральне числення. – Львів: ЛДУ БЖД, 2019. – 135 с.
  • Тацій Р.М., Трусевич О.М. Ряди. – Львів: ЛДУ БЖД, 2024. – 111 с.
Для самостійної роботи курсантів та студентів видано методичні вказівки:
  • Ольховий І.М., Дзюба Л.Ф., Боднар Г.Й. Збірник задач для самостійної роботи з курсу «Прикладна механіка»;
  • Гуліда Е.М., Дзюба Л.Ф., Ольховий І.М., Боднар Г.Й. Прикладна механіка. Методичні вказівки та завдання до виконання курсової роботи;
  • Боднар Г.Й., Воробець Б.С., Дзюба Л.Ф., Ольховий І.М. Методичні вказівки та завдання для виконання розрахунково-графічної роботи з курсу «Теоретична механіка» в трьох частинах (статика, кінематика, динаміка);
  • Меньшикова О.В.,Карабин О.О., Чмир О.Ю. Дослідження операцій у транспортних системах. Завдання до виконання контрольної роботи слухачами відділення заочного навчання;
  • Кузик А.Д., Трусевич О.М., Карабин О.О., Меньшикова О.В., Кусій М.І. , Чмир О.Ю. Методичні вказівки та завдання до виконання розрахункових  робіт з вищої математики для курсантів та студентів різних напрямів підготовки (10 методичних вказівок, які охоплюють всі розділи вищої математики);
  • Тацій Р.М., Стасюк М.Ф. Чмир О.Ю. Рівняння математичної фізики Методичні вказівки до самостійної роботи для спеціалістів та магістрів.

Велику увагу працівники кафедри приділяють розвитку матеріально-технічної бази кафедри, модернізації існуючих лабораторій, постановці та розробці нових лабораторних робіт з курсів математики та механіки. Видано навчальний посібник з грифом Вченої ради університету «Математичні методи в психології. Лабораторний практикум» (Карабин О.О., Чмир О.Ю., Меньшикова О.В.), лабораторний практикум з прикладної механіки (Гуліда Е.М., Дзюба Л.Ф., Ольховий І.М., Воробець Б.С.)
МЕТОДИЧНІ РОЗРОБКИ КАФЕДРИ
Вища математика
Елементи лінійної й векторної алгебри та аналітичної геометрії.
Інтегральне числення.
Комплексні числа. Диференціальні рівняння.
Ряди.
Теорія ймовірностей та математична статистика. Методичні вказівки та завдання для курсантів та студентів напряму підготгвки "Практична психологія"

Технічна механіка