Курсанти Університету показали хороші результати на міжнародній олімпіаді з програмування
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Курсанти нашого Університету Дмитро Хомін, Роман Сало та Олег Янчук у складі команди «Fire gun» прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнської та 38-й Міжнародній студентській олімпіади з програмування серед студентів вищих навчальних закладів Західного регіону. Олімпіада проводилась на базі Львівського національного університету імені Івана Франка 10–12 вересня 2013 року за правилами чемпіонату світу з програмування серед студентських команд під егідою Association for Computing Machinery (ACM). У змаганнях брали участь 38 команд. Наші курсанти у командному заліку показали гідний результат та отримали сертифікат ACM.