Курсанти Університету долучились до Загальнонаціональної хвилини мовчання та громадської акції «Запали свічку пам’яті»

28 листопада курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності долучилися до Загальнонаціональної хвилини мовчання й до загальнонаціональної та міжнародної акції «Запали свічку пам’яті», яка відбувається щорічно у День пам'яті жертв Голодомору.
Відгомін страшної трагедії українського народу болить у серцях вже дев’яте десятиліття та ще довго залишатиметься у пам’яті. Події того часу залишили кривавий слід у кожній родині. Жертвами Голодомору, який влаштувала радянська влада, стали майже 4 мільйони людей, серед яких мільйон – це діти віком до 10 років.
У пам’ять про вбитих під час геноциду курсанти Університету висловили співчуття, відчули біль за трагічну долю своїх предків.
На час хвилини мовчання відбулася зупинка роботи в органах влади та органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах та організаціях.