Працевлаштування

Випускники кафедри  за спеціальністю «Пожежна безпека» мають широкий вибір можливостей щодо працевлаштування:
- начальник караулу державної пожежно-рятувальної частини ДСНС України;
- начальник окремого поста державної пожежно-рятувальної частини  ДСНС України;
- начальник рятувальної групи аварійно-рятувального загону ДСНС України;
- провідний (головний) інспектор районного, міського відділу ДСНС України з нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки.
- інженер дослідно-випробувальної лабораторії ДСНС України, які є в структурі кожного обласного управління.

Фахівець відділу пожежної безпеки в Департаментах та Управліннях МВС України: Прикордонної служби, Міграційної служби та інших.
     Фахівець служби пожежної безпеки СБУ, Міністерства оборони, Укрзалізниці та інших міністерств і відомств.
     Представники даних відомств щорічно зустрічаються з курсантами та студентами випускних курсів щодо працевлаштування.

Фахівець служби цивільного захисту районних, міських, обласних державних адміністрацій;
     В структурі державних адміністрацій районів, міст обов’язково функціонують дані служби і для роботи в них приймаються випускники, які не є атестованими в ДСНС.

Інженер з проектування систем пожежогасіння та пожежної сигналізації; блискавкозахисту; протидимного захисту. Тільки у Львові працює більше 40 приватних фірм, які займаються проектуванням та монтажем систем протипожежного захисту, не менша їх кількість і в інших обласних центрах України. Щорічного разом з даними фірмами ми проводимо конкурси на кращі проектні розробки систем протипожежного захисту. Переможці конкурсів влаштовуються на роботу в дані фірми.
Експерт страхових компаній з оцінки протипожежного стану об'єкту. З кожними роком страхові компанії потребують все більше фахівців з освітою «Пожежна безпека».
     Інженер з пожежної безпеки будівельних компаній. Незважаючи на деякий спад нашої економіки, об’єми будівництва в країні постійно зростають і дана посада є досить затребуваною.
     В подальшому, вступивши до магістратури, курсанти та студенти мають змогу отримати диплом магістра в країні ЄС.
Так, 27 червня на урочистостях перші випускники вже отримали дипломи магістра Головної школи пожежної служби Республіки Польща.
     Також у цьому році четверо курсантів та студентів нашого інституту розпочали навчання у Кінгстонському університеті Лондона в рамках програми Ерасмус+, де впродовж трьох місяців опановуватимуть навчальний матеріал.