Про спеціальність

Народне господарство України потребує фахівців широкого профілю, підготовлених до самостійної інженерної, дослідницької, організаційної та управлінської роботи у сфері використання, розвитку і проектування транспортних систем. Саме таких фахівців готує наш навчальний заклад.

Кафедрою здійснюється підготовка фахівців спеціальності "Транспортні технології", професійна діяльність яких полягає у розробленні, удосконаленні та впровадженні ефективних схем організації автомобільного дорожнього руху із застосуванням сучасних технічних засобів організації руху та елементів автоматизованої системи управління дорожнім рухом, а також складових елементів технологічного процесу пасажирських та вантажних перевезень. Підготовлені фахівці можуть успішно проектувати (удосконалювати) схеми організації дорожнього руху та технологічні процеси автомобільних перевезень на міських, міжміських та міжнародних маршрутах.

ДЛЯ ЯКИХ ГАЛУЗЕВИХ ВІДОМСТВ, УСТАНОВ ЧИ ПІДПРИЄМСТВ ГОТУЄМО ФАХІВЦІВ?
  • Міністерство внутрішніх справ України (зокрема Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Патрульна поліція, Національна гвардія);
  • Державна фіскальна служба України (у тому числі підрозділи митниці);
  • Органи місцевого самоврядування (управління (відділи) транспорту);
  • Логістичні відділи великих транснаціональних компаній;
  • Автотранспортні підприємства тощо
      НА ЯКИХ ПОСАДАХ ПРАЦЮЮТЬ ВИПУСКНИКИ?
  • Інспектор (Патрульна поліція, служба безпеки дорожнього руху ДСНС України, Національної гвардії, Збройних сил України);
  • Інженер з транспорту та безпеки руху;
  • Експедитор з перевезення вантажів;
  • Аварійний комісар страхової компанії;
  • Диспетчер автомобільного транспорту та служби перевезень;
  • Менеджер (агент, брокер, дистриб’ютор) із замовлень на перевезення тощо;
  • Фахівець з охорони праці та техніки безпеки (на автотранспортних підприємствах).
      ЩО ВИВЧАЮТЬ СТУДЕНТИ ?
  • - Будова, експлуатація, технічне обслуговування і ремонт автомобільного транспорту;
  • - Перевізні процеси на транспорті, міжнародні та внутрішні вантажні і пасажирські перевезення;
  • - Дорожня інфраструктура, організація та безпека дорожнього руху.
  • - Менеджмент та логістична діяльність на автомобільному транспорті тощо.
      ЗАНЯТТЯ ВІДБУВАЮТЬСЯ У СУЧАСНИХ ЛЕКЦІЙНИХ ЗАЛАХ, НАВЧАЛЬНИХ КАБІНЕТАХ ТА ЛАБОРАТОРІЯХ

Протягом другого курсу наші студенти проходять БЕЗКОШТОВНЕ навчання та додатково отримують робітничу професію «Водій автотранспортного засобу» і посвідчення водія категорії «ВC»
     Всі студенти денної форми навчання на третьому та четвертому курсі мають можливість паралельно здобувати другу вищу освіту на ВІЙСЬКОВІЙ КАФЕДРІ та отримати після завершення навчання військове звання молодшого лейтенанта запасу.
     Стажування та практика студентів проходить у автомобільних підрозділах силових структур України та провідних автотранспортних підприємствах, а також за кордоном, зокрема в Республіці Польща.

З УМОВАМИ ВСТУПУ у навчальний заклад та ПЕРЕЛІКОМ КОНКУРСНИХ ПРЕДМЕТІВ можна ознайомитись на офіційному сайті Університету в розділі «АБІТУРІЄНТУ»

Форма навчання: ДЕННА та ЗАОЧНА

Контактні телефони: (097) 671-66-79