Слова вдячності ректора Університету з нагоди Дня ліквідаторів на Чорнобильській АЕС

Шановні ліквідатори!
Сьогодні, у  День вшанування учасників ліквідації на ЧАЕС, від імені ректорату, Вченої Ради, науково-педагогічно колективу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та себе особисто,  складаю щиру подяку та схиляю голову перед тими, хто пішов  у пекло ядерного вогню, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті.
Чорнобиль назавжди залишиться у нашій пам’яті символом великої біди та горя не одного покоління, але водночас і прикладом самовідданості та самопожертви пожежних-рятувальників.  Нині сивочолі герої-ліквідатори на заслуженому відпочинку,  а їх подвиг дає нам можливість щодня радіти життю.
Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події нагадує про справжні життєві цінності - мир і спокій.
Від усього серця бажаю Вам благополуччя, мирного неба, спокійних і радісних днів та шани вдячних поколінь!
Нехай Господь посилає своє благословення, обдаровуючи кожного з Вас добром, міцним здоров’ям та щедрими ласками!

Ректор Університету,
професор                                                                                Мирослав Коваль