Мистецька освіта в ЛДУБЖД: вокалісти та хоровий колектив Університету здобули призові місця на Міжнародному конкурсі

25-30 листопада з нагоди Міжнародного дня студента для активізації культурного життя студентської молоді та зміцнення творчих і дружніх зв'язків між студентами України і зарубіжжя відбувся дистанційний XХІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс студентської художньої творчості «БАРВИ ОСЕНІ – 2020».
За ініціативи організаторів конкурсу Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності та Європейського університету більше 100 студентів-учасників з 22 закладів освіти України державної і приватної форми власності мали нагоду продемонструвати свої таланти на дистанційному фестивалі-конкурсі.

Фестиваль-конкурс проводився у трьох жанрах за такими номінаціями:
-жанр «Вокально-інструментальний»: народна пісня, авторська пісня, естрадна пісня, академічний спів, інструментально-виконавська майстерність;
-жанр «Хореографія»: народний танець, спортивний танець, сучасний танець, спортивно-бальний танець;
-жанр «Художнє слово»: художнє декламування, авторська поезія.

Цього року наш Університет вперше взяв участь у конкурсі і здобув високі результати, а саме:
- Вокальний дует «OneWhole» Лілія Грех та Вероніка Ярина, студентки 4-го курсу навчально-наукового інституту Пожежної та техногенної безпеки, посіли 1-ше місце у номінації «Естрадна пісня» (вокальні ансамблі).
- Наталя Ковальчук, студентка 2-го курсу навчально-наукового інституту Психології та соціального захисту, також завоювала 1-ше місце у номінації «Естрадна пісня» (соло).
- Олена Замислова, курсантка 4-го курсу навчально-наукового інституту Цивільного захисту, посіла 2-ге місце у номінації «Естрадна пісня» (соло).
- Хоровий колектив Університету «Cadettes» виборов 2-ге місце у номінації «Академічний спів», чисельність якого складає 19 осіб.

Журі, переглянувши відеозаписи номерів учасників фестивалю-конкурсу, визначило переможців та відзначило високий рівень підготовки конкурсантів і належну організацію фестивалю-конкурсу у незвичному дистанційному форматі.

Усі учасники фестивалю-конкурсу отримають грамоти, а переможці - дипломи та заохочувальні призи.
Підсумовуючи, із впевненістю можна констатувати, що конкурс «Барви осені – 2020», об'єднавши юнацький ентузіазм і завзяття, творчі амбіції й цілеспрямованість, природні і набуті таланти, продемонстрував, що Україна справді має культурно-естетичні перспективи.