В Університеті відбулось засідання Вченої Ради

В Університеті відбулось засідання Вченої Ради
Сьогодні в Центрі культури та мистецтв відбулось засідання Вищого колегіального органу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
У першій, урочистій, частині ректор Університету вручив атестат доцента кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту Зоряні Гонтар, подяку МВС України за сумлінне виконання службових обов’язків отримав капітан сл.ц.з. Дем’ян Харишин. За сумлінну працю, високу професійну майстерність, ініціативу та наполегливість Почесну грамоту ДСНС отримав Іван Леськів та старший прапорщик сл.ц.з. Олександр Юрченко, а Подяку ДСНС України отримала лейтенант сл.ц.з. Лілія Гембар. Знак Пошани ДСНС України отримав з рук Мирослава Стефановича полковник сл.ц.з. Андрій Ковальчук. Опісля ряд науково-педагогічних працівників отримали чергові спеціальні звання.
Диплом Українського фонду культури про присудження Літературно-мистецької премії імені Івана Нечуя-Левицького за високохудожнє втілення в творчості українського національного характеру отримав професор Григорій Васянович. Завершуючи першу частину, професор Мирослав Коваль вручив дипломи Європейського взірця Головної школи пожежної служби Республіки Польща випускникам університету, котрі цьогоріч успішно захистили дипломні роботи на здобуття ступеня магістра. Нагадаємо, що таку можливість курсанти та студенти мають в рамках угоди між ЛДУБЖД та Головною школою пожежної служби у Варшаві про спільне проведення навчання в магістратурі за напрямком підготовки «Пожежна безпека».
В основній частині засідання розглянуто питання про підсумки науково-дослідної діяльності в 2020 році. Вчена рада вирішила визнати кращими серед кафедр технічного та природничого спрямування:
кафедру цивільного захисту та комп’ютерного моделювання екогеофізичних процесів, кафедру екологічної безпеки, кафедру промислової безпеки та охорони праці; гуманітарного спрямування: кафедру практичної психології та педагогіки, кафедру права та менеджменту у сфері цивільного захисту, кафедру соціальної роботи, управління та суспільних наук та низку інших рішень, які мають сприяти підвищенню рейтингу Університету в освітньому та науковому середовищі країни. Вчена рада надала гриф трьом навчальним виданням, ухвалила звіти про науково-дослідну роботу, рекомендувала до друку збірники наукових праць. Також було затверджено правила прийому на навчання для здобуття вищої освіти у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності в 2021 році, затверджено План роботи Вченої ради Університету.
Вчена рада обрала за конкурсом 5 науково-педагогічних працівників, а також присвоїла вчене звання доцента Дмитру Войтовичу та Андрію Гаврилюку.
На завершення ректор Університету доктор педагогічних наук, професор Мирослав Коваль побажав членам Вченої Ради та всій університетській громаді міцного здоров’я й не зупинятись на досягнутих вершинах в освітній та науковій царині.