Представники Університету взяли участь у засіданні галузевої експертної ради

Представники Університету взяли участь у засіданні галузевої експертної ради
Проректор університету полковник сл.ц.з. Дмитро Чалий, начальник навчально-наукового інституту цивільного захисту підполковник сл.ц.з. Василь Попович та заступник начальника кафедри цивільного захисту та комп’ютерного моделювання екогеофізичних процесів полковник сл.ц.з. Віктор Ковальчук взяли участь у засіданні галузевої експертної ради Національного агентства забезпечення якості вищої освіти (галузь знань 62 "Цивільна безпека" ). Цей захід проводився в рамках акредитування двох освітньо-професійних програм «Цивільний захист» та «Охорона праці». За цими освітньо-професійними програмами Львівський державний університет безпеки життєдіяльності здійснює освітню діяльність за спеціальністю 263 "Цивільна безпека", освітній рівень – магістр.
Під час засідання ГЕР експертами було високо оцінено освітню діяльність Університету за названими освітньо-професійними програмами. Було відзначено позитивні сторони програм та висловлено побажання щодо подальшого нарощування професійного потенціалу.