Зустріч студентів-менеджерів кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту з представником департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА

Зустріч студентів-менеджерів кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту  з представником департаменту агропромислового розвитку  Львівської ОДА
24 грудня 2020 року на кафедрі права та менеджменту ЛДУБЖД відбувся вебінар  за участі  Андрія Олійника, к.е.н., головного спеціаліста відділу стратегічного планування, підприємництва та організаційної роботи департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА. Тема науково-практичного вебінару: «Державне регулювання та проєкт підтримки агропромислового комплексу України на 2021-2023рр». Пан Андрій розкрив вкрай актуальні і важливі питання, що стосуються  державної підтримки агропромислового комплексу. Студенти стали  не тільки слухачами, але й взяли активну  участь  в обговоренні цієї теми, поставили велику кількість питань і висловили своє бачення ситуації. Такі зустрічі сприяють професійному розвитку студентів та вдосконаленню їх «soft skills». На онлайн-зустрічі були також присутні НПП кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту, які разом зі студентами долучились до спілкування із паном Андрієм, збагативши свій практичний досвід.

Дата:

Четвер, 24 Грудень, 2020 - 21:00