В Університеті відбулось розширене засідання Вченої Ради

В Університеті відбулось розширене засідання Вченої Ради
Сьогодні в Центрі культури та мистецтв Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбулось розширене засідання вищого колегіального органу Університету.
У першій частині засідання ректор Університету, професор Мирослав Коваль прозвітував про “Основні результати роботи колективу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності в 2020 році”.
«Увесь минулий рік колектив нашого Університету працював над пріоритетними напрямами, а саме:
формування іміджу Університету, як провідного закладу вищої освіти ДСНС, який готує компетентних фахівців, поглиблення інтеграції Університету в Європейський освітній і науковий простір, підвищення позицій Університету в рейтингах закладів вищої освіти зокрема «ТОП-200 України», Scopus, Webometries,
виховання освіченої, патріотично налаштованої та духовно багатої молоді, підвищення якості надання освітніх послуг, упровадження новітніх технологій для індивідуалізації освітнього процесу Університету», - зазначив Мирослав Стефанович. Також звіт про діяльність Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) у 2020 році представив його начальник, полковник сл.ц.з. Микола Говорущак.
У другій частині засідання проректор Університету, полковник сл.ц.з. Володимир Піндер ознайомив присутніх зі змістом Колективного договору між керівництвом та трудовим колективом Львівського державного університету безпеки життєдіяльності на 2021-2025 років. Також Вчена Рада внесла зміни до Положення про матеріальне заохочення науково-педагогічних, педагогічних, наукових та інженерно-технічних працівників, ад'юнктів і докторантів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
Начальник кафедри інформаційних технологій та телекомунікаційних систем, кандидат технічних наук, доцент Олександр Придатко та професор кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту, доктор технічних наук, професор Олег Зачко доповіли про готовність до акредитації освітньо-професійних програм підготовки бакалаврів зі спеціальностей: 122 “Комп’ютерні науки” та 073 “Менеджмент”.
Вчена рада затвердила кандидатури курсантів, які отримали за результатами сесії відмінні та добрі оцінки, для виплати підвищених посадових окладів.
Опісля шляхом таємного голосування Вчена рада надала вчене звання професора кафедри екологічної безпеки доктору технічних наук, доценту Василю Поповичу та вчене звання доцента кафедри соціальної роботи, управління та суспільних наук кандидату історичних наук Андрію Лозинському. На завершення засідання Вченої ради ректор Університету, професор Мирослав Коваль подякував присутнім за плідну працю на благо й процвітання нашого закладу вищої освіти й побажав успіху в реалізації подальших планів.