Курсанти ЛДУБЖД отримали погони молодшого сержанта служби цивільного захисту

Курсанти ЛДУБЖД отримали погони молодшого сержанта служби цивільного захисту
Сьогодні молодші командири  1 курсу Навчально-наукового інституту цивільного захисту та Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності отримали звання молодшого сержанта служби цивільного захисту.  Кожен з них протягом чотирьох місяців показав відмінні результати у навчанні  та службі, вміння бути лідером та авторитетом  серед  однокурсників. В урочистій атмосфері юнаки та дівчата отримали погони, а з вітальним словом до новообраних молодших сержантів звернувся голова Ради ветеранів ЛДУБЖД, що від сьогодні вони є прикладом для своїх однокурсників, які повинні достойно примножувати здобутки Університету.