В Університеті відбулось практичне заняття в Тренінговому центрі рятувальних робіт
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Доцент кафедри цивільного захисту та комп’ютерного моделювання екогеофізичних процесів Василь Лоїк та старший викладач Олександр Синельніков провели практичні заняття з курсантами групи ПБ-41 Інституту пожежної та техногенної безпеки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. На заняттях відпрацьовували майстерність роботи зі спеціальним обладнанням, що використовується під час проведення аварійно-рятувальних робіт.
Для формування навичок роботи з обладнанням викладацький склад використовував спеціально розроблені тренажери, що дають можливість відпрацювати елементи володіння пневматичним та гідравлічним інструментом в умовах наближених до оперативних при проведенні аварійно-рятувальних робіт.
Метою занять є відпрацювання практичних навичок роботи з обладнанням індивідуально та в складі відділення.
Для формування навичок роботи з обладнанням викладацький склад використовував спеціально розроблені тренажери, що дають можливість відпрацювати елементи володіння пневматичним та гідравлічним інструментом в умовах наближених до оперативних при проведенні аварійно-рятувальних робіт.
Метою занять є відпрацювання практичних навичок роботи з обладнанням індивідуально та в складі відділення.