Зустріч курсантів Університету із інспекторами патрульної поліції
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
18 лютого курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності мали нагоду поспілкуватися з інспекторами патрульної поліції Олегом Мельником та Марією Гримак. Поліцейські провели інтерактивне заняття на актуальні у сьогоденні теми: "Безпечний інтернет. Інтернет-шахрайство: як уникнути і що робити, якщо стали жертвою." Курсантам було продемонстровано відеоролик кіберзлочину, котрий було відзнято на основі реальних подій. Зокрема, поліцейські озвучили поради та алгоритм дій, за допомогою яких можна подбати про власну безпеку у всесвітній мережі та захиститись від кіберзлочинців.