В Університеті відбулась нарада робочої гендерної групи

В Університеті відбулась нарада робочої гендерної групи
19 лютого у культурно-просвітницькому центрі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбувся семінар-нарада робочої групи з гендерних питань. Зустріч розпочав проректор Університету, полковник служби цивільного захисту Володимир Піндер, який вкотре наголосив на важливості ґендерного підходу в освітньому процесі та у кадрових питаннях.
У ході семінару радник ректора з гендерних питань Ігор Коваль та фахівець з гендерних питань Роман Держко ознайомили присутніх із опитувальними бланками Державної служби України з надзвичайних ситуацій, які висвітлюють проблематику та важливість гендерного питання у сучасному суспільстві та Університеті зокрема. Також у ході роботи гендерної групи учасники обговорили основні тенденції святкування 8 Березня.