В Навчально-науковій лабораторії систем протипожежного захисту ЛДУБЖД відбулись навчання з головами ОСББ
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
19 лютого на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності проведено навчання з головами об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. В Навчально-науковій лабораторії систем протипожежного захисту доцент Сергій Вовк та доцент Олег Шаповалов розкрили для присутніх тему пожежної безпеки житлових будівель та дали відповідь на усі запитання.