Українська Англійська

ЛДУБЖД

Випуск магістрів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності

Версия для печати
Випуск магістрів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності
Випуск магістрів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності
26 лютого відбувся випуск магістрів  Львівського державного університету безпеки життєдіяльності -  78 професіоналів поповнили славні ряди Державної служби з надзвичайних ситуацій України. Аби  у всіх куточках нашої держави реалізувати державну політику у сферах цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігати їх виникненню та здійснювати державний нагляд за додержанням та виконанням вимог законодавства у відповідних сферах, працювати в освітній та науковій галузях.
Після стройової частини, в урочистій атмосфері ректор Університету, професор Мирослав Коваль вручив ряд нагород та відзнак працівникам за сумлінне виконання службових обов’язків та наполегливу працю. 
У своєму вітальному слові Мирослав Стефанович привітав магістрів, зазначивши:  «Від імені ректорату та Вченої Ради, дякую вам, дорогі наші випускники, за те, що ви обрали, а батьки вас скерували на навчання до нашого університету. Пам‘ятайте, що двері нашої Альма-матер завжди відчинені для вас». У добру путь, дорогі випускники!
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02