Збірна Університету взяла участь у чемпіонаті ДСНС України з пожежно-прикладного спорту
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Збірна Львівського державного університету безпеки життєдіяльності впродовж 15-16 березня взяла участь у чемпіонаті ДСНС України з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях на честь генерала-лейтенанта служби цивільного захисту Марченка Григорія Борисовича у місті Київ. Незважаючи на велику конкуренцію, наша команда виборола 9 місце, показавши свій вольовий характер. Зараз наші спортсмени готуються до основного зимового старту - чемпіонату України, який відбудеться у місті Полтава.