Практичні заняття на пожежному потязі
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Днями у регіональній філії «Львівська залізниця» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» науково-педагогічними працівниками кафедри ЦЗ та КМЕП проведено практичне заняття з дисципліни «Техногенна безпека при перевезенні небезпечних вантажів» із здобувачами 4-го курсу. Метою заняття було ознайомлення з тактичними можливостями пожежного потягу, залучення його для ліквідації наслідків аварійної ситуацій з небезпечними вантажами на залізничному транспорті.