Українська Англійська

ЛДУБЖД

Курсанти удосконалюють практичні навики під час чергування у Навчальній пожежно-рятувальній частині ЛДУБЖД

Версия для печати
Курсанти удосконалюють практичні навики під час чергування у Навчальній пожежно-рятувальній частині ЛДУБЖД
Курсанти удосконалюють практичні навики під час чергування у Навчальній пожежно-рятувальній частині ЛДУБЖД
Курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності з метою удосконалення практичних навичок заступають на оперативні чергування у Навчальну пожежно-рятувальну частину Університету. За останній період здійснено 19 оперативних виїздів пожежно-рятувальних відділень для ліквідації наслідків пожеж та інших небезпечних подій. Курсанти Університету брали безпосередню участь у гасінні 15 пожеж та в ліквідації наслідків дорожньо-транспортної події по вул. Шевченка, 107 м. Львова, де відбулося зіткнення легкового автомобіля Skoda Octavia з рейсовим автобусом Еталон.
Курсанти Університету закріплювали практичні вміння та навички при гасінні пожежі в житловій будівлі по вул. Бойківська, 28, в квартирі по вул. Липова Алея, 5Б, пожежі житлового будинку та закинутої будівлі в с.Лисиничі, пожежі в підвалі житлового будинку по вул. Тиктора, 6, пожежі в закинутій будівлі по вул.Каліча Гора, 5, пожежі в квартирі на 2-му поверсі по вул. Фурманська, 6, пожежі в підвальному приміщенні житлового будинку по вул. Широка, 68. У більшості випадків курсанти встановлювали пожежно-рятувальні автомобілі на вододжерела та прокладали магістральні рукавні лінії.
У 2-х випадках було здійснено оперативні виїзди пожежно-рятувальної техніки на ліквідацію пожеж в екосистемах (пожежа сухостою) в с.Гряда та с.Малі Підліски Жовківської ОТГ, де курсанти забезпечували безперебійну роботу рукавних ліній.
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02