Представник Університету виступив на пленарному засіданні Всеукраїнської науково-практичної конференції

02 квітня 2021 року заступник начальника відділу виховної, соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення, майор служби цивільного захисту Ігор КОВАЛЬ виступив на пленарному засіданні Всеукраїнської науково-практичної конференції «Психологічні та педагогічні проблеми професійної освіти та патріотичного виховання персоналу системи МВС України», організатором якої був Харківський національний університет внутрішніх справ.