В Університеті відбулись змагання з двоборства

В Університеті відбулись змагання з двоборства
3 квітня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулись змагання з двоборства під назвою «Найсильніші атлети» між чотирма курсами Навчально-наукового інституту цивільного захисту.
Змагання складалось з двох частин - класичний жим та станова тяга. До кожної команди входило п’ять учасників.
За результатами змагань звання «Найсильніших атлетів» інституту та перше місце посів четвертий курс із загальною сумою 86 очок. Друге місце – третій курс в сумі 85 очок, та третє місце - перший курс в сумі 36 очок.
За окремими показниками показали себе Юрій Хомицький (3 курс), який був найкращим в жимі, – 21 раз у ваговій категорії 85 кг та Купріков Микита (3 курс) – найкращий в тязі, а саме 175 кг.

Вітаємо наших переможців та учасників, бажаємо залишатись такими ж сильними та хоробрими, адже саме ви – майбутнє та гордість нашої держави!