Курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності продовжують навчальну практику

За минулий тиждень черговими відділеннями навчальної пожежно-рятувальної частини здійснено 10 оперативних виїздів пожежно-рятувальної техніки, де у 7-ми випадках курсанти брали безпосередню участь у гасінні пожеж.
Курсанти Університету закріплювали практичні вміння та навички при гасінні пожежі дерев’яних матеріалів на площі 30 м2 на відкритій місцевості, де вони безпосередньо працювали з ручними водяними стволами та встановлювали автоцистерну АЦ-4-60(5309)-505М на пожежний гідрант.
03 квітня здійснено оперативний виїзд по вул. Хвильового, де відбувся  спалах природнього газу без подальшого горіння на вводі до житлового будинку.
У більшості випадків курсанти працювали з магістральними рукавними лініями.
У 5-ти випадках було здійснено оперативні виїзди пожежно-рятувальної техніки на ліквідацію пожеж в екосистемах (пожежа сухостою) в с.Скнилів, с.Сороки-Львівські та по вул. Тунельна м.Львів.