Українська Англійська

ЛДУБЖД

В Університеті відбувся інформаційний захід «День НАТО»

Версия для печати
В Університеті відбувся  інформаційний захід «День НАТО»
В Університеті відбувся інформаційний захід «День НАТО»
15 квітня курсанти 3-5-х курсів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності взяли участь у онлайн-конференції «День НАТО». Захід відкрили заступник міністра внутрішніх справ України Тетяна Ковальчук та директор Центру інформації і документації НАТО в Україні Вінета Клайне. Остання, завершуючи вітальне слово, зазначила: «Ми хочемо, аби свідома молодь знала та розуміла суть діяльності НАТО, що ми не лише військовий союз, ми міжурядова військово-політична організація, котра першочергово шляхом обговорення та пошуку консенсусу вже багато років поспіль забезпечує свободу та безпеку своїм членам».
На заході розглядалися такі питання: НАТО, його ключові принципи та пріоритети, стратегія НАТО-2030, РНП як ключовий документ євроатлантичної інтеграції у безпековій сфері, практична підтримка України на прикладі Програми Професійного розвитку НАТО, програма НАТО з розбудови доброчесності: імплементація навчальних програм у секторі безпеки і оборони, а також стратегічні комунікації та боротьба з дезінформацією.
Курсанти Університету взяли активну участь в обговоренні даної тематики, ставлячи актуальні та влучні запитання, в тому числі й ті, які стосуються безпеки у Чорноморському регіоні України та ролі НАТО у цьому процесі. У заході взяли участь представники закладів вищої освіти системи МВС України.
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02