З нагоди 35 річниці в Університеті вшанували ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

Ви чули, як плаче спустошена Прип'ять,
За скоєний гріх, розіп'ята живцем,
Прип'ята до неба, щоб вічності випить,
Щоб вмити від бруду змарніле лице?

Сьогодні у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулись заходи до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи, на які завітали ветерани-учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, а саме: Анатолій Антонюк, Ігор Іванейко, Олександр Гаврилко, В’ячеслав Кісіль, В’ячеслав Кошеленко, Артур Лебедь, Михайло Судніцин, Андрій Харчук та Віталій Петровський. У церкві Покрови Пресвятої Богородиці відбулась свята літургія, де згадувались усі ті, хто ціною власного життя намагався захистити нас від ядерного лиха, яке сталось у 1986 році. Вшановуючи подвиг героїв того часу, ректор Університету, професор Мирослав Коваль, ректорат та присутні поклали квіти до пам’ятника Героям Чорнобиля, що розташований на території ЛДУБЖД.
Мирослав Стефанович вручив  ветеранам-ліквідаторам медаль «Рятівникам людства» та подякував їм за жертовність та відвагу.
Згодом представники Університету взяли участь у покладанні квітів та проведенні чину панахиди за жертвами аварії біля пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля» (вул. Морозна, 31а).