Українська Англійська

ЛДУБЖД

Представники Університету відвідали ветерана-ліквідатора Анатолія Антонюка

Версия для печати
Представники Університету відвідали ветерана-ліквідатора Анатолія Антонюка
Представники Університету відвідали ветерана-ліквідатора Анатолія Антонюка
Працівники відділу виховної, соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення з нагоди 35-их роковин Чорнобильської катастрофи відвідали Анатолія Павловича Антонюка.
 Одним з найскладніших випробувань у службовій діяльності Анатолія Антонюка була участь у ліквідації наслідків Чорнобильської трагедії. У період з 2 травня по 6 червня 1986 року він виконував обов’язки заступника начальника Управління пожежної охорони УВС Київської області та координував дії між зведеними загонами МВС СРСР та Міністерства оборони.
Найбільш яскравим прикладом відданості обраній справі та непохитності життєвих принципів є ліквідація складної пожежі, яка виникла 22 травня 1986 року в приміщенні кабельного тунелю Чорнобильської атомної електростанції. Анатолій Антонюк очолив особисто усю операцію з ліквідації.
За героїзм та самовідданість, проявлені під час робіт з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Анатолій Павлович нагороджений державною нагородою України – орденом «За мужність» ІІІ ступеня, орденами «Герой Чорнобиля» та «Честь і слава героям Чорнобиля».
Представники ЛДУБЖД побажали ветерану-ліквідатору міцного здоров’я і довгих років життя та подякували за героїзм і жертовність!
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02