У Центрі культури та мистецтв відбувся захід до 35-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Курсанти Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту організували в Центрі культури та мистецтв вечір пам'яті, присвячений 35-ій річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Чорнобильська катастрофа - це біль і трагедія, це героїзм і самопожертва людей, які зупинили некерований атом. Важливо не забувати їх: живих і тих, хто відійшов у вічність, адже вони прийняли на себе найжорстокіший удар ядерної стихії, яка відступила перед їхньою мужністю. Низький їм уклін!