В Університеті відбувся І-й тур Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Філологія (переклад з англійської мови)»

27-29 квітня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся І-й тур Всеукраїнської студентської олімпіади online для студентів та очно для курсантів зі спеціальності «Філологія (переклад з англійської мови)». У заході взяли участь всі, хто бажав  випробувати свої знання з англійської, французької та німецької мов. Компетентне журі зі складу науково-педагогічного персоналу кафедри іноземних мов та перекладознавства обере найкращих для участі у ІІ-му турі Всеукраїнської олімпіади. Результати будуть оголошені 5 травня.