Психологи ЛДУБЖД взяли участь у ІІІ Міжвідомчому науково-практичному круглому столі

29 квітня представники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності взяли участь у ІІІ Міжвідомчому науково-практичному круглому столі «Актуальні питання психологічного забезпечення діяльності Національної поліції та закладів вищої освіти МВС України».
Метою заходу стало висвітлення проблематики оптимізації психологічного забезпечення діяльності закладів вищої освіти, науково-дослідних установ МВС, Національної гвардії України, Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби України.
Заступник начальника відділу виховної, соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення, майор служби цивільного захисту Ігор КОВАЛЬ, психолог, старший лейтенант служби цивільного захисту Христина Судніцина, начальник кафедри практичної психології та педагогіки, полковник служби цивільного захисту Роксолана СІРКО, професор кафедри Андрій ЛИТВИН, викладач кафедри, капітан служби цивільного захисту Роман Яремко почерпнули багато знань та поділились власним досвідом у царині психології.