Розпочалась вакцинація співробітників ЛДУБЖД від коронавірусної хвороби COVID-19

Розпочалась вакцинація співробітників ЛДУБЖД  від коронавірусної хвороби COVID-19
Сьогодні, 29 квітня, на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності розпочалась вакцинація науково-педагогічного складу  та курсантів від коронавірусної хвороби COVID-19 вакциною Pfizer-BioNTech. У зв’язку з пандемією гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та значним розповсюдженням цієї хвороби серед населення України працівники Університету зголосилися на вакцинацію, яку провели фахівці Комунального некомерційного підприємства «4-ї міської клінічної лікарні м. Львова»