Представники Університету взяли участь у засіданні секції пожежної та техногенної безпеки Науково-технічної ради ДСНС України

29 квітня представники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності у режимі відеоконференції взяли участь у засіданні секції пожежної та техногенної безпеки Науково-технічної ради ДСНС України. У цьому заході взяли участь начальник відділу організації науково-дослідної діяльності ЄМЕЛЬЯНЕНКО Сергій Олександрович, кандидат технічних наук, майор служби цивільного захисту, начальник кафедри екологічної безпеки Навчально-наукового інституту цивільного захисту БАЛАНЮК Володимир Мірчович доктор технічних наук, доцент, полковник служби цивільного захисту та доцент кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки ІВАНУСА Андрій Іванович кандидат технічних наук, доцент, майор служби цивільного захисту.

Було представлено дві теми НДР:
1. «Провести дослідження та обґрунтувати основні вимоги пожежної безпеки до готелів».
(«Вимоги готелі»)
Метою виконання НДР є обґрунтування основних вимог пожежної безпеки до приміщень готелів для забезпечення зручності порівняння та/або виконання законодавства у сфері пожежної безпеки суб’єктами господарювання, які провадять господарську діяльність, а також для відділів нагляду та контролю з питань пожежної та техногенної безпеки ДСНС України.
2. «Розроблення та обґрунтування проекту методики організації процесу евакуації з спортивних арен при виникненні надзвичайної ситуації (“евакуація з спортивних арен”)».
Метою виконання НДР є розроблення нових та удосконалення наявних методів організації процесу безпечної евакуації людей із спортивних арен при виникненні надзвичайної ситуації чи пожежі.