Українська Англійська

ЛДУБЖД

Привітання ректора Університету із Великодніми святами

Версия для печати
Привітання ректора Університету із Великодніми святами
Привітання ректора Університету із Великодніми святами
 
Шановні колеги, партнери, ліцеїсти, курсанти та студенти!
           Від імені Вченої ради та адміністрації Університету вітаю усіх Вас з прийдешнім святом – Світлим Воскресінням Христовим! Пасхальне таїнство – це перемога життя над смертю, це – свято радості та єднання. І сьогодні вся наша країна об’єднана одним бажанням - прийти до храму, освятити пасхальний кошик та привітатись одне з одним  традиційним "Христос Воскрес!"
           Натомість ми, як і торік, залишаємося вдома задля безпеки наших близьких, колег, заради здоров’я нашої нації,  її майбутнього, тих, кого ми навчаємо, – курсантів, ліцеїстів та студентів.
         Позаду черговий семестр під час карантину. Ми доклали усіх зусиль, аби наші здобувачі освіти отримали якісні знання з практичним відпрацюванням теорії, а це стало можливим завдяки копіткій праці кожного, віри у наші цілі, а найперше – завдяки Божій опіці та благословенню. І сьогодні, у цей великий празник усіх християн, я дякую кожному з вас за підтримку та розуміння, за Вашу віру та добрі помисли у Ваших серцях, за любов до викладацької справи, до обраного фаху, який ви здобуваєте у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.
      Сьогодні, коли ми думаємо, що карантин ніколи не закінчиться, ми не скинемо масок, а подорожі - це лише минуле, коли біля кордонів нашої держави ворог, згадаймо слова Господні: «По вірі вашій воздасться вам!» -  і пам’ятаймо:  саме Великдень є вінцем віри і любові Христа до нас!
  Веселих свят нам усім! Христос Воскрес!
 
 
З повагою
ректор Університету
професор                                                  Мирослав КОВАЛЬ
 
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02