Привітання ректора Університету із Великодніми святами

Привітання ректора Університету із Великодніми святами

Шановні колеги, партнери, ліцеїсти, курсанти та студенти!
           Від імені Вченої ради та адміністрації Університету вітаю усіх Вас з прийдешнім святом – Світлим Воскресінням Христовим! Пасхальне таїнство – це перемога життя над смертю, це – свято радості та єднання. І сьогодні вся наша країна об’єднана одним бажанням - прийти до храму, освятити пасхальний кошик та привітатись одне з одним  традиційним "Христос Воскрес!"
           Натомість ми, як і торік, залишаємося вдома задля безпеки наших близьких, колег, заради здоров’я нашої нації,  її майбутнього, тих, кого ми навчаємо, – курсантів, ліцеїстів та студентів.
         Позаду черговий семестр під час карантину. Ми доклали усіх зусиль, аби наші здобувачі освіти отримали якісні знання з практичним відпрацюванням теорії, а це стало можливим завдяки копіткій праці кожного, віри у наші цілі, а найперше – завдяки Божій опіці та благословенню. І сьогодні, у цей великий празник усіх християн, я дякую кожному з вас за підтримку та розуміння, за Вашу віру та добрі помисли у Ваших серцях, за любов до викладацької справи, до обраного фаху, який ви здобуваєте у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.
      Сьогодні, коли ми думаємо, що карантин ніколи не закінчиться, ми не скинемо масок, а подорожі - це лише минуле, коли біля кордонів нашої держави ворог, згадаймо слова Господні: «По вірі вашій воздасться вам!» -  і пам’ятаймо:  саме Великдень є вінцем віри і любові Христа до нас!
  Веселих свят нам усім! Христос Воскрес!

ректор Університету
професор                                                  Мирослав КОВАЛЬ