Курсанти Університету освятили пасхальні кошики

Курсанти Університету освятили пасхальні кошики
Курсанти,  які несуть службу у добовому наряді та проходять навчальну практику на НПРЧ освятили паски у церкві Покрови Пресвятої Богородиці на території Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
У такі світлі дні для кожного християнина, адміністрація Університету попіклувалась аби юнаки та дівчата також посмакували смаколиками із пасхальних кошиків.
Слід зазначити, що несення служби під час свят, зокрема і проходження навчальної практики, виїзди на надзвичайні події різного характеру, є невід’ємною складовою освітнього процесу та навчання у закладах вищої освіти Державної служби України з надзвичайних ситуацій.