Команда Університету взяла участь у чемпіонаті ФСТ «Динамо» за програмою комплексних змагань «Динаміада-2021»

04-06 травня команда Університету взяла участь у чемпіонаті ФСТ «Динамо» за програмою комплексних змагань «Динаміада-2021». За підсумками першого дня змагань, які проходили у місті Харкові,  результати такі :
Гуменюк Михайло - ІІІ місце у ваговій категорії до 71кг;
Стельмашов Артем - ІІІ місце  у ваговій категорії до 79кг!
Цей чемпіонат належить до сфер управління МВС, Національної гвардії України та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких координується Кабінетом Міністрів України через міністра внутрішніх справ України. Учасниками змагань стали 129 осіб з 12 вищих навчальних закладів системи МВС.
Вітаємо спортсменів і бажаємо нових досягнень!