Українська Англійська

ЛДУБЖД

Курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності продовжують навчальну практику в навчальній пожежно-рятувальній частині

Версия для печати
Курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності продовжують навчальну практику  в навчальній пожежно-рятувальній частині
Курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності продовжують навчальну практику в навчальній пожежно-рятувальній частині
За попередній період черговими відділеннями навчальної пожежно-рятувальної частини здійснено 15 оперативних виїздів, де у 10-ти випадках курсанти брали безпосередню участь у гасінні пожеж та ліквідації наслідків дорожньо-транспортної пригоди.
27 квітня здійснено виїзд на пожежу по вул.Олени Теліги, пожежу в підвальному приміщенні 3-поверхового житлового будинку, курсанти допомагали в проведенні евакуації мешканців як сходовою кліткою, так і з використанням висувних пожежних драбин.
30 квітня здійснено виїзд на пожежу житлового будинку в с. Брюховичі, курсанти у складі ланки ГДЗС проводили розбір конструкцій.
01 травня здійснено виїзд на пожежу будинку в м. Дубляни, курсанти проводили розбір конструкцій, працювали з рукавними лініями.
03 травня черговим рятувальним відділенням здійснено оперативний виїзд спеціальної аварійно-рятувальної машини легкого типу САРМ-Л в с.Суховоля для ліквідації наслідків дорожньо-транспортної події легкового автомобіля, водій якого не впорався з керуванням та з’їхав у кювет, внаслідок чого було травмовано 2 осіб, що перебували в салоні автомобіля, з яких 1 дитина.
08 травня черговим рятувальним відділенням здійснено оперативний виїзд спеціальної аварійно-рятувальної машини легкого типу САРМ-Л по вул. Богдана Хмельницького для ліквідації наслідків дорожньо-транспортної події легкового автомобіля Мерседес та ВАЗ-2105, внаслідок чого водій автомобіля ВАЗ-2105 загинув на місці події. Відділенням проведено огородження місця ДТП, надано допомогу щодо деблокування та вилучення загиблої особи з понівеченого транспортного засобу.
09 травня здійснено виїзд по проспекту Червоної Калини,  де відбувся вибух газового балону на балконі  квартири без подальшого горіння.
10 травня здійснено виїзд на пожежу у м. Винники, пожежа в гаражному приміщенні пошкодила автомобіль. Цього ж вечора здійснено виїзд на пожежу по вул. Виговського за підвищеним номером виклику. Пожежа в квартирі на 2-му поверсі та в загальних коридорах 2-го та 3-го поверхів 10-поверхового будинку. Курсанти допомагали проводити евакуацію мешканців сходовими клітками та з вікон 2-го та 3-го поверху за допомогою висувних пожежних драбин. Загальна кількість врятованих 112 осіб, з них 15 дітей.
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02