В Університеті проведено заняття з безпечного та належного використання пневматичного та гідравлічного аварійно-рятувального обладнання

12 травня з науково-педагогічним складом Університету та особовим складом навчальної пожежно- рятувальної частини проведено заняття з безпечного та належного використання пневматичного та гідравлічного аварійно-рятувального обладнання. Захід проводився за сприяння ТОВ " Променергообладнання", офіційного представника WEBER-HYDRAULIK GMBH (торгова марка WEBER RESCUE SYSTEM). Під час занять теоретично розглянуто технічні характеристики обладнання та практично відпрацьовано тактику застосування цього обладнання при реагуванні на аварійні ситуації, пов'язані з ДТП. Після закінчення тренінгу гостями було подаровано аварійно-рятувальне обладнання, що буде використовуватись в освітньому процесі підготовки майбутніх рятувальників та вручено сертифікати про проходження навчання. В ході робочого візиту обговорено плани про подальшу співпрацю між Університетом та цією організацією.