Вітаємо збірну команду ЛДУ БЖД з поліатлону з І загальнокомандним місцем у Спартакіаді ГО ЛОO ФСТ "Динамо"

Вітаємо збірну команду ЛДУ БЖД з поліатлону з І загальнокомандним місцем у Спартакіаді  ГО ЛОO ФСТ "Динамо"
14 травня збірна команда з поліатлону Львівського державного університету  безпеки життєдіяльності  взяла участь у Спартакіаді ГО ЛОО ФСТ, де посіла І загальнокомандне місце. Команда Університету складалась із полковника служби ц.з. Ковальчука Андрія (3 МВГ старше 40 років), полковника служби ц.з. Антошківа Юрія (3 МВГ старше 40 років), рядового служби ц.з.  Мельцова Валерія (1 МВГ до 30 років) 3-ЦЗ курс, рядового служби ц.з. Сніжка Дмитра (1 МВГ до 30 років) 2-ПБ курс.

Особиста першість з поліатлону:
1 місце - Ковальчук Андрій (старше 40 років)
2 місце - Антошків Юрій (старше 40 років)
2 місце - Сніжко Дмитро (1 МВГ до 30 років)

Також паралельно відбувався Чемпіонат ГОО ФСТ "ДИНАМО" з плавання по групі "Здоров'я", у якому  наша збірна у складі Ковальчука Андрія та Антошківа Юрія виборола І загальнокомандне місце,  в особистій  першості з  плавання  Ковальчук Андрій виборов 3 місце.

Вітаємо нашу команду та бажаємо нашим спортсменам подальших високих результатів і спортивних звершень!