Результати ІІ туру конкурсу наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти закладів вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
За результатами підсумкової конференції Конкурсу наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти закладів вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України, у номінації «Психологічне забезпечення» наукова робота на тему «Дослідження впевненості у собі як показника готовності до професійної діяльності фахівців цивільного захисту» студентів Анастасії Лисевич та Ольги Біщук здобула призове місце серед студентських наукових робіт. Науковий керівник – професор кафедри практичної психології та педагогіки, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник Лариса Руденко. Конкурс проходив на базі Донецького державного університету внутрішніх справ. Наукові роботи презентували дистанційно за допомогою онлайн-платформи Google Meet.
Вітаємо наших молодих науковців та їхнього керівника з отриманням диплома і зичимо нових
здобутків.
Вітаємо наших молодих науковців та їхнього керівника з отриманням диплома і зичимо нових
здобутків.