В Університеті відбулась зустріч з психологинею комунального закладу Львівської обласної ради «Львівського обласного медичного центру превенції та терапії узалежнень»

25 травня у Культурно-просвітницькому центрі Університету відбулась зустріч з психологинею комунального закладу Львівської обласної ради «Львівського обласного медичного центру превенції та терапії узалежнень» Катериною КРАСНОВСЬКОЮ. У своєму виступі гостя висвітлила проблему «Профілактики наркотичного та алкогольного узалежнення». Особливу увагу під час обговорення теми узалежнення молоді  приділено впливу алкоголю та наркотиків, що змінюють свідомість людини, руйнують пам'ять, інтелект, пригнічують відчуття та емоції.  Також психологиня розкрила сучасні тенденції наркотизації молоді, можливі шляхи виходу з  наркотичної та алкогольної залежностей.