Українська Англійська

ЛДУБЖД

В Університеті відбувся випуск студентів

Версия для печати
В Університеті відбувся випуск студентів
В Університеті відбувся випуск студентів
Сьогодні у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся випуск студентів Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки, а також Навчально-наукового інституту цивільного захисту. Сьогодні стіни своєї Альма-матер залишають 98 студентів, що отримали ступінь бакалавра.
Продовжуючи славну традицію, випускники Роман Ташак і Сенько Богдан поклали квіти до підніжжя пам’ятника героїв Чорнобиля.
З вітальними словами до випускників звернувся ректор Університету, професор Мирослав Коваль та побажав успіху в майбутній професійній діяльності, після чого вручив дипломи випускникам, які закінчили навчання з відзнакою.
«Викладачі Університету щодня вражали нас своєю здібністю пояснити складну академічну мову простими і зрозумілими словами. Мотивували нас рухатись далі і робили так, аби наші труднощі не залишались не вирішеними. Дякуємо Вам за навчання та надзвичайну атмосферу у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності», - від імені випускників до присутніх звернулася Сімьонова Марія.
З музичним подарунком для випускників виступили Кухарська Дарина, Грех Лілія, Ярина Вероніка та оркестр Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Більше фото тут: https://fex.net/uk/s/3mzzdyo
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02