Українська Англійська

ЛДУБЖД

В ЛДУБЖД відбувся випуск студентів Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту

Версия для печати
В ЛДУБЖД відбувся випуск студентів Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту
В ЛДУБЖД відбувся випуск студентів Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту
Сьогодні 118 студентів Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту залишили стіни Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Для успішного майбутнього в професійній сфері юнаки і дівчата отримали не лише дипломи бакалавра, але й неабиякий багаж знань та досвіду. Важливим є те, що за 4 роки навчання у стінах нашого Університету випускники стали професіоналами в обраній професії, а також знайшли тут справжніх друзів.
У Центрі культури та мистецтв зі словами-вітаннями до випускників звернувся ректор Університету, професор Мирослав Коваль: «4 роки студентського життя пролетіли дуже швидко і ви за цей час навчились дуже багато. Та не всього, вчитись необхідно щодня, упродовж усього життя. Пам’ятайте свою Альма Матер та наставників, які вкладали у вас всі свої знання та сили, адже найбільша дяка їм це - повага учнів та їх успіхи. Щиро вітаю вас та зичу доброго кар’єрного старту».
Від імені студентів-випускників до присутніх звернулася Аліна Костишин, яка подякувала керівництву, викладачам, друзям за незабутні моменти, проведені у стінах Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, що став гідним стартом для майбутніх професійних звершень кожного із студентів.

Більше фото тут:
https://fex.net/uk/s/etbvmbf
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02