Представники Університету взяли участь у презентаційному заході з питань розроблення Національної стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року

Представники Університету взяли участь у презентаційному заході  з питань розроблення Національної стратегії забезпечення  рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року
8 червня на онлайн-платформі Zoom відбувся презентаційний захід з питань розроблення Національної стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року, під час якого було представлено її загальну концепцію.
Участь у презентації взяли відповідальні особи з ґендерних питань територіальних органів ДСНС, підрозділів центрального підпорядкування, навчальних та науково-дослідних установ, підприємств та організацій системи ДСНС. Львівський державний університет безпеки життєдіяльності представляли радник ректора з ґендерних питань Ігор Коваль та фахівець з ґендерної рівності Роман Держко.
Державна служба України з надзвичайних ситуацій за результатами засідання Комісії з питань координації взаємодії органів виконавчої влади щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків бере участь у розробленні Національної стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року та плану дій її реалізації на період до 2024 року.
Національна стратегія буде розроблятись у тісній співпраці з представниками центральних та місцевих органів виконавчої влади шляхом проведення обговорень в межах роботи сформованої робочої групи із залученням міжнародних та громадських організацій та підтримки структури ООН-Жінки в Україні.