ПРЕДСТАВНИКИ УНІВЕРСИТЕТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У 13 МІЖНАРОДНОМУ КОНГРЕСІ З ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАУКИ

ПРЕДСТАВНИКИ УНІВЕРСИТЕТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У  13 МІЖНАРОДНОМУ КОНГРЕСІ З ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАУКИ
9 та 10 червня 2021 року доцент кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт, к.т.н., доцент Олександр ЛАЗАРЕНКО та докторант університету, к.т.н. Дмитро КОБИЛКІН взяли участь у роботі 13-ого Міжнародного конгресу «Пожежна безпеки та Наука». Захід організований та проведений у дистанційному режимі на базі Академії пожежної безпеки в м. Арнем Королівство Нідерланди (IFV). Учасниками заходу стали провідні експерти та науковці країн Європи, що досліджують проблематику інженерних проєктів пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, управління ризиками, запобігання пожежам, розслідування пожеж та інноваційне пожежогасіння.